0217.500VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.500VXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0217.500VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.0217.500VXP.pdf2.0217.500VXP.pdf3.0217.500VXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0217.500VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0217.500VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47545 pcs Datuen fitxa 1.0217.500VXP.pdf2.0217.500VXP.pdf3.0217.500VXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 217 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 0217.500VXP-ND
217.500VXP
F11022
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.215 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.2065 Ohms
Uneko balorazioa 500mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CCC, CE, CSA,KC, SEMKO, UL, VDE