0217.100MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.100MXBP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0217.100MXBP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.0217.100MXBP.pdf2.0217.100MXBP.pdf3.0217.100MXBP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0217.100MXBPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0217.100MXBP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24472 pcs Datuen fitxa 1.0217.100MXBP.pdf2.0217.100MXBP.pdf3.0217.100MXBP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 217 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 217.100MXBP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.0045 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 5.6965 Ohms
Uneko balorazioa 100mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CCC, CE, CSA,KC, SEMKO, UL, VDE