0217.100HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.100HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0217.100HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.0217.100HXP.pdf2.0217.100HXP.pdf3.0217.100HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0217.100HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0217.100HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82065 pcs Datuen fitxa 1.0217.100HXP.pdf2.0217.100HXP.pdf3.0217.100HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 217 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 0217100HXP
217.100P
217.100XP
F2382
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.0045 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 5.6965 Ohms
Uneko balorazioa 100mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE