0216.315MXEP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
0216.315MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0216.315MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 315MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0216.315MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0216.315MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0216.315MXEP fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena FUSE CERAMIC 315MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105959 pcs Datuen fitxa 0216.315MXEP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Series 216 RoHS egoera Bulk
Erantzun Denbora Cartridge, Ceramic polarizazio 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 216.315XEP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.5kA Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0216.315MXEP
Fuseholder mota 1.85 Ohm deskribapena FUSE CERAMIC 315MA 250VAC 5X20MM
DC Erresistentzia hotza 0.01 Uneko balorazioa 315mA