0216.315H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0216.315H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 315MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0216.315H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0216.315Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0216.315H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 315MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6026 pcs Datuen fitxa 0216.315H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 216 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 0216.315
0216.315H-
0216.315M
216 .315(BULK)
216.315(BULK)
F908
H216.315
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.015 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 1.85 Ohms
Uneko balorazioa 315mA Kolore -