0215.630MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.630MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0215.630MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0215.630MXEP.pdf
  • Mezua
0215.630MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0215.630MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70854 pcs Datuen fitxa 0215.630MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Series 215 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 0215.630XEP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.635 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.72 Ohms
Uneko balorazioa 630mA Kolore -