0215.500VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.500VXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0215.500VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0215.500VXP.pdf
  • Mezua
0215.500VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0215.500VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12823 pcs Datuen fitxa 0215.500VXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 215 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 215.500VXP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.42 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 1.1675 Ohms
Uneko balorazioa 500mA Kolore -