0213.315MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0213.315MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0213.315MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0213.315MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0213.315MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0213.315MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175067 pcs Datuen fitxa 0213.315MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 213 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 0213.315XEP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.14 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.8475 Ohms
Uneko balorazioa 315mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak BSI, CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0213.250MXP
0213.250MXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 60423 pcs
Deskarga: 0213.250MXP.pdf
RFQ
0213.400MXEP
0213.400MXEP
deskribapena: FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 192871 pcs
Deskarga: 0213.400MXEP.pdf
RFQ
0213.315MXE
0213.315MXE
deskribapena: FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Deskarga: 0213.315MXE.pdf
Deskarga: 0213.315MXP.pdf
Deskarga: 0213.250MXEP.pdf
0213.400M
0213.400M
Deskarga: 0213.400M.pdf