0213.250TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0213.250TXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0213.250TXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0213.250TXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0213.250TXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0213.250TXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 115227 pcs Datuen fitxa 0213.250TXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 213 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 213.250TXP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.555 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 1.0495 Ohms
Uneko balorazioa 250mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak BSI, CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0213.315M
0213.315M
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM