34ASP41B2M2RT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 34ASP41B2M2RT
Fabrikatzaileak / Marka: Grayhill, Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 34ASP41B2M2RT.pdf
  • Mezua
34ASP41B2M2RTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 34ASP41B2M2RT fabrikatzailea Grayhill, Inc.
deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16899 pcs Datuen fitxa 34ASP41B2M2RT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa Mom-Off-Mom
Series 34A Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 40,000 Cycles Deskribapen zehatza Toggle Switch SPDT Through Hole
Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC) Zirkuitua SPDT
Bushing Thread Unthreaded Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 10.41mm