34ASP3NM7RT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 34ASP3NM7RT
Fabrikatzaileak / Marka: Grayhill, Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE MIMI,SPSDT,O-O-O,R
Fitxak:
  • Mezua
34ASP3NM7RTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 34ASP3NM7RT fabrikatzailea Grayhill, Inc.
deskribapena SWITCH TOGGLE MIMI,SPSDT,O-O-O,R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20906 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-Off-On
Series 34A Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Argiztapen Non-Illuminated
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 40,000 Cycles
Zirkuitua SPDT Bushing Thread Unthreaded
Ekintza mota Locking Lever Ekintza materiala Brass, Chrome Plated
Aktiboaren luzera 16.26mm