MBRT50020R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT50020R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRT50020R
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 20V 500A 3TOWER
Fitxak: 1.MBRT50020R.pdf2.MBRT50020R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MBRT50020Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRT50020R fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE MODULE 20V 500A 3TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1239 pcs Datuen fitxa 1.MBRT50020R.pdf2.MBRT50020R.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 750mV @ 250A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea Three Tower Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Three Tower Beste izenak MBRT50020RGN
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 20V 500A (DC) Chassis Mount Three Tower
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 20V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 500A (DC)