MBRT500200
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT500200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRT500200
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 250A 3 TOWER
Fitxak: MBRT500200.pdf
  • Mezua
MBRT500200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRT500200 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 250A 3 TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1484 pcs Datuen fitxa MBRT500200.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 920mV @ 250A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea Three Tower Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Three Tower Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 250A Chassis Mount Three Tower
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 250A