MBRH24035R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH24035R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRH24035R
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 35V 240A D67
Fitxak: MBRH24035R.pdf
  • Mezua
MBRH24035Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRH24035R fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 35V 240A D67 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3192 pcs Datuen fitxa MBRH24035R.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 720mV @ 240A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea D-67 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua D-67 Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 35V 240A Chassis Mount D-67 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 35V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 240A Capacitance @ Vr, F -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBRH24060R
MBRH24060R
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 60V 240A D67
Stockean: 4444 pcs
Deskarga: MBRH24060R.pdf
RFQ
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 40V 240A D67
Stockean: 6139 pcs
Deskarga: MBRH24040R.pdf
RFQ
MBRH24035
MBRH24035
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 35V 240A D67