MBRH24030
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH24030 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRH24030
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 30V 240A D67
Fitxak: MBRH24030.pdf
  • Mezua
MBRH24030ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRH24030 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 30V 240A D67 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5403 pcs Datuen fitxa MBRH24030.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 720mV @ 240A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea D-67 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua D-67 Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 30V 240A Chassis Mount D-67 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 30V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 240A Capacitance @ Vr, F -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBRH24040
MBRH24040
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 40V 240A D67
Stockean: 3901 pcs
Deskarga: MBRH24040.pdf
RFQ
MBRH24030R
MBRH24030R
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 30V 240A D67