MBRH240100
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH240100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRH240100
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 240A D67
Fitxak: MBRH240100.pdf
  • Mezua
MBRH240100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRH240100 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 240A D67 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5517 pcs Datuen fitxa MBRH240100.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 840mV @ 240A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea D-67 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua D-67 Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 240A Chassis Mount D-67 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 240A Capacitance @ Vr, F -