MBRH20080
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20080 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRH20080
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 80V 200A D-67
Fitxak: 1.MBRH20080.pdf2.MBRH20080.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
MBRH20080ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRH20080 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 80V 200A D-67 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3107 pcs Datuen fitxa 1.MBRH20080.pdf2.MBRH20080.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 840mV @ 200A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 80V
Hornitzaileen gailuen paketea D-67 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua D-67 Beste izenak MBRH20080GN
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 80V 200A Chassis Mount D-67 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5mA @ 20V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 200A Capacitance @ Vr, F -