MBR50045CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR50045CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR50045CT
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 45V 500A 2TOWER
Fitxak: 1.MBR50045CT.pdf2.MBR50045CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
MBR50045CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR50045CT fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE MODULE 45V 500A 2TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1341 pcs Datuen fitxa 1.MBR50045CT.pdf2.MBR50045CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 750mV @ 250A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 45V
Hornitzaileen gailuen paketea Twin Tower Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Twin Tower Beste izenak 1242-1322
MBR50045CTGN
MBR50045CTGN-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 500A (DC) Chassis Mount Twin Tower Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 20V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 500A (DC)