MBR50035CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR50035CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR50035CT
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 35V 500A 2TOWER
Fitxak: 1.MBR50035CT.pdf2.MBR50035CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MBR50035CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR50035CT fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE MODULE 35V 500A 2TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1614 pcs Datuen fitxa 1.MBR50035CT.pdf2.MBR50035CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 750mV @ 250A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea Twin Tower Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Twin Tower Beste izenak MBR50035CTGN
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 500A (DC) Chassis Mount Twin Tower Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 20V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 500A (DC)