DW025BK-M
GE Critical PowerGE Critical Power
DW025BK-M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DW025BK-M
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 25W
Fitxak: DW025BK-M.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DW025BK-Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DW025BK-M fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 25W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6329 pcs Datuen fitxa DW025BK-M.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 500V
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.80" L x 2.40" W x 0.50" H (71.1mm x 61.0mm x 12.7mm)
Series DW025 Energia (Watts) 25W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.04A, 1.04A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 1.04A, 1.04A