DW025ABK-M
GE Critical PowerGE Critical Power
DW025ABK-M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DW025ABK-M
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V +/-12V 25W
Fitxak: DW025ABK-M.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DW025ABK-Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DW025ABK-M fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V +/-12V 25W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6363 pcs Datuen fitxa DW025ABK-M.pdf
Tentsioa - Irteera 3 -12V Tentsioa - Irteera 2 12V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 500V
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.80" L x 2.40" W x 0.50" H (71.1mm x 61.0mm x 12.7mm)
Series DW025 Energia (Watts) 25W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Beste izenak 107584252 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 3 Muntaketa mota Through Hole
Eraginkortasuna 82% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 5A, 1A, 1A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 5A, 1A, 1A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High