AXA016A0X3Z
GE Critical PowerGE Critical Power
AXA016A0X3Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AXA016A0X3Z
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 88W
Fitxak: AXA016A0X3Z.pdf
  • Mezua
AXA016A0X3Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AXA016A0X3Z fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 88W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6153 pcs Datuen fitxa AXA016A0X3Z.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 0.8 ~ 5.5 V Tentsioa - Sarrera (min) 10V
Tentsioa - Input (Max) 14V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Series Austin SuperLynx™
Energia (Watts) 88W Packaging Bulk
Pakete / kasua 10-SIP Module Beste izenak 555-1066
CC109104832
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Eraginkortasuna 92% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 16A 10V - 14V Input
Uneko - Irteera (Max) 16A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low