AXA010A0Y3Z
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AXA010A0Y3Z
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 1.8V 18W
Fitxak: AXA010A0Y3Z.pdf
  • Mezua
AXA010A0Y3Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AXA010A0Y3Z fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 1.8V 18W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3976 pcs Datuen fitxa AXA010A0Y3Z.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 1.8V Tentsioa - Sarrera (min) 10V
Tentsioa - Input (Max) 14V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Series Austin Lynx™
Energia (Watts) 18W Packaging Tray
Pakete / kasua 11-SIP Module Beste izenak 109106837
CC109106837
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 10A 10V - 14V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High