ATH030A0X3Z
GE Critical PowerGE Critical Power
ATH030A0X3Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATH030A0X3Z
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 108W
Fitxak: ATH030A0X3Z.pdf
  • Mezua
ATH030A0X3Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATH030A0X3Z fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 108W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3736 pcs Datuen fitxa ATH030A0X3Z.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 0.8 ~ 3.6 V Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V
Tentsioa - Input (Max) 5.5V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 0.55" W x 0.50" H (50.8mm x 14.0mm x 12.7mm) Series Austin MegaLynx™
Energia (Watts) 108W Packaging Bulk
Pakete / kasua 13-SIP Module Beste izenak 555-1094
CC109104782
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Eraginkortasuna 93%
Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 3.6 V 30A 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 30A