ATH030A0X3-P
GE Critical PowerGE Critical Power
ATH030A0X3-P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATH030A0X3-P
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 108W
Fitxak: ATH030A0X3-P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ATH030A0X3-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATH030A0X3-P fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 108W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5828 pcs Datuen fitxa ATH030A0X3-P.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 0.8 ~ 3.6 V Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V
Tentsioa - Input (Max) 5.5V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 0.55" W x 0.50" H (50.8mm x 14.0mm x 12.7mm) Series Austin MegaLynx™
Energia (Watts) 108W Packaging Bulk
Pakete / kasua 13-SIP Module Beste izenak 555-1047
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 3.6 V 30A 4.5V - 5.5V Input
Uneko - Irteera (Max) 30A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ATH030A0X3-SRHZ
ATH030A0X3-SRHZ
fabrikatzaileak: GE Critical Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 100W
Stockean: 4726 pcs
Deskarga: ATH030A0X3-SRHZ.pdf
RFQ
ATH030A0X3
ATH030A0X3
deskribapena: DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 108W