QPDF-320-5
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
QPDF-320-5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QPDF-320-5
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 320W
Fitxak: 1.QPDF-320-5.pdf2.QPDF-320-5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
QPDF-320-5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QPDF-320-5 fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 320W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1112 pcs Datuen fitxa 1.QPDF-320-5.pdf2.QPDF-320-5.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 88 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 8.92" L x 4.53" W x 1.97" H (226.5mm x 115.0mm x 50.0mm)
Series QPDF-320 Energia (Watts) 320W
Beste izenak Q651
QPDF-320-5-ND
QPDF3205
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 79% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 60A 88 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 60A Homologazioak CB, CE, cURus