QPDF-320-32
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QPDF-320-32
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 32V 320W
Fitxak: 1.QPDF-320-32.pdf2.QPDF-320-32.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12 pcs
  • Mezua
QPDF-320-32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QPDF-320-32 fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena AC/DC CONVERTER 32V 320W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1181 pcs Datuen fitxa 1.QPDF-320-32.pdf2.QPDF-320-32.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 32V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 88 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 8.92" L x 4.53" W x 1.97" H (226.5mm x 115.0mm x 50.0mm)
Series QPDF-320 Energia (Watts) 320W
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 32V 10A 88 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Homologazioak CB, CE, cURus