PLV-040S048
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLV-040S048 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLV-040S048
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 48V 800MA
Fitxak: PLV-040S048.pdf
  • Mezua
PLV-040S048ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLV-040S048 fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 48V 800MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5135 pcs Datuen fitxa PLV-040S048.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 48V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Series PLV-040
balorazio IP65 Energia (Watts) 40W
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 87% dimming -
Deskribapen zehatza 800mA 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 800mA