PLV-040S012
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLV-040S012 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLV-040S012
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 12V 3A
Fitxak: PLV-040S012.pdf
  • Mezua
PLV-040S012ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLV-040S012 fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 12V 3A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4035 pcs Datuen fitxa PLV-040S012.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Series PLV-040
balorazio IP65 Energia (Watts) 40W
Beste izenak PLV040S012
Q701
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 84%
dimming - Deskribapen zehatza 3A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 3A Homologazioak cULus