PLC-040S070
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLC-040S070 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLC-040S070
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA
Fitxak: PLC-040S070.pdf
  • Mezua
PLC-040S070ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLC-040S070 fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5116 pcs Datuen fitxa PLC-040S070.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 18 ~ 54 V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Series PLC-040
balorazio IP65 Energia (Watts) 40W
Beste izenak PLC040S070
Q699
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 87%
dimming - Deskribapen zehatza 700mA 18 ~ 54 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 700mA Homologazioak cULus