PLC-040S045D
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLC-040S045D
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 30-89V 450MA
Fitxak: PLC-040S045D.pdf
  • Mezua
PLC-040S045Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLC-040S045D fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 30-89V 450MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4974 pcs Datuen fitxa PLC-040S045D.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 30 ~ 89 V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Series PLC-040 D
balorazio IP65 Energia (Watts) 40W
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 88% dimming Analog
Deskribapen zehatza 450mA 30 ~ 89 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 450mA