BZX84C30
Fairchild/ON SemiconductorFairchild/ON Semiconductor
Fairchild/ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C30
Fabrikatzaileak / Marka: Fairchild/ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 30V 350MW SOT23-3
Fitxak: 1.BZX84C30.pdf2.BZX84C30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZX84C30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C30 fabrikatzailea Fairchild/ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 30V 350MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2786879 pcs Datuen fitxa 1.BZX84C30.pdf2.BZX84C30.pdf
Tentsioa - isolamendua 80 Ohm Tentsioa - Tasa SOT-23-3 (TO-236)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 350mW polarizazio TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84C30-ND
BZX84C30FSTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia BZX84C30 Inpedantzia (Max) (Zzt) 30V
Zabaldutako deskribapena Zener Diode 350mW ±7% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±7%
Diode konfigurazioa 50nA @ 21V deskribapena DIODE ZENER 30V 350MW SOT23-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 900mV @ 10mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX84C30 RFG
BZX84C30 RFG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 30V 300MW SOT23
Stockean: 2818238 pcs
Deskarga: BZX84C30 RFG.pdf
RFQ
BZX84C30-7
BZX84C30-7
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
Stockean: 3056 pcs
Deskarga: BZX84C30-7.pdf
RFQ
BZX84C30 BK
BZX84C30 BK
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 30V 500MW SOT23-3