BZX84C30 TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
BZX84C30 TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C30 TR
Fabrikatzaileak / Marka: Central Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 30V 500MW SOT23-3
Fitxak: BZX84C30 TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
BZX84C30 TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C30 TR fabrikatzailea Central Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 30V 500MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5009 pcs Datuen fitxa BZX84C30 TR.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 30V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84C30 TR-ND
BZX84C30CSTR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 80 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 30V 500mW ±5% Surface Mount SOT-23 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 21V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX84C30-G3-08
BZX84C30-G3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
Stockean: 2578051 pcs
Deskarga: BZX84C30-G3-08.pdf
RFQ
BZX84C30-7-F
BZX84C30-7-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Stockean: 485259 pcs
Deskarga: BZX84C30-7-F.pdf
RFQ
BZX84C2V7W-TP
BZX84C2V7W-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: 0.2W,2.7V,ZENER,SOT-323 PKG
Deskarga: BZX84C2V7W-TP.pdf
BZX84C30
BZX84C30
fabrikatzaileak: Fairchild/ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 30V 350MW SOT23-3
Deskarga: BZX84C30.pdf
BZX84C2V7W-7
BZX84C2V7W-7
deskribapena: DIODE ZENER 2.7V 200MW SOT323
Deskarga: BZX84C2V7W-7.pdf
BZX84C30-G3-18
BZX84C30-G3-18
Deskarga: BZX84C30-G3-18.pdf
BZX84C30-7
BZX84C30-7
Deskarga: BZX84C30-7.pdf
BZX84C30-E3-18
BZX84C30-E3-18
Deskarga: BZX84C30-E3-18.pdf
BZX84C30 RFG
BZX84C30 RFG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 30V 300MW SOT23
Deskarga: BZX84C30 RFG.pdf
BZX84C2V7W-7-F
BZX84C2V7W-7-F
Deskarga: BZX84C2V7W-7-F.pdf
BZX84C30 BK
BZX84C30 BK
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 30V 500MW SOT23-3
Deskarga: BZX84C30 BK.pdf
BZX84C30-E3-08
BZX84C30-E3-08