BZX84C24
Fairchild/ON SemiconductorFairchild/ON Semiconductor
Fairchild/ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C24
Fabrikatzaileak / Marka: Fairchild/ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 24V 350MW SOT23-3
Fitxak: 1.BZX84C24.pdf2.BZX84C24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZX84C24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C24 fabrikatzailea Fairchild/ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 24V 350MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2364445 pcs Datuen fitxa 1.BZX84C24.pdf2.BZX84C24.pdf
Tentsioa - isolamendua 70 Ohm Tentsioa - Tasa SOT-23-3 (TO-236)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 350mW polarizazio TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84C24-ND
BZX84C24FSTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia BZX84C24 Inpedantzia (Max) (Zzt) 24V
Zabaldutako deskribapena Zener Diode 350mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
Diode konfigurazioa 50nA @ 16.8V deskribapena DIODE ZENER 24V 350MW SOT23-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 900mV @ 10mA
Produktu erlazionatuak
BZX84C22_D87Z
BZX84C22_D87Z
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 22V 350MW SOT23-3
Stockean: 6085 pcs
Deskarga: BZX84C22_D87Z.pdf
RFQ
BZX84C24-7-F
BZX84C24-7-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 24V 300MW SOT23-3
Stockean: 451491 pcs
Deskarga: BZX84C24-7-F.pdf
RFQ
BZX84C24 RFG
BZX84C24 RFG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 24V 300MW SOT23
Deskarga: BZX84C24 RFG.pdf
BZX84C24-7
BZX84C24-7
Deskarga: BZX84C24-7.pdf
BZX84C22W-7
BZX84C22W-7
deskribapena: DIODE ZENER 22V 200MW SOT323
Deskarga: BZX84C22W-7.pdf
BZX84C24 TR
BZX84C24 TR
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 24V 350MW SOT23
Deskarga: BZX84C24 TR.pdf
BZX84C24-E3-08
BZX84C24-E3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: BZX84C24-E3-08.pdf
BZX84C22TS-7-F
BZX84C22TS-7-F
deskribapena: DIODE ZENER ARRAY 22V SOT363
Deskarga: BZX84C22TS-7-F.pdf
BZX84C22W-7-F
BZX84C22W-7-F
Deskarga: BZX84C22W-7-F.pdf
BZX84C24-E3-18
BZX84C24-E3-18
Deskarga: BZX84C24-E3-18.pdf
BZX84C22T-7-F
BZX84C22T-7-F
deskribapena: DIODE ZENER 22V 150MW SOT523