BZX84C24-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C24-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C24-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 24V 300MW SOT23-3
Fitxak: BZX84C24-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZX84C24-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C24-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 24V 300MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 451491 pcs Datuen fitxa BZX84C24-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 24V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3
Series - Energia - Max 300mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84C24-FDIDKR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 70 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 24V 300mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 16.8V
Oinarriaren zati kopurua BZX84C24
Produktu erlazionatuak
BZX84C24-E3-18
BZX84C24-E3-18
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 24V 300MW SOT23-3
Stockean: 3551137 pcs
Deskarga: BZX84C24-E3-18.pdf
RFQ
BZX84C24-G3-08
BZX84C24-G3-08
Stockean: 2874678 pcs
Deskarga: BZX84C24-G3-08.pdf
RFQ
BZX84C24 TR
BZX84C24 TR
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 24V 350MW SOT23
Deskarga: BZX84C24 TR.pdf
BZX84C24-G3-18
BZX84C24-G3-18
Deskarga: BZX84C24-G3-18.pdf
BZX84C24-7
BZX84C24-7
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: BZX84C24-7.pdf
BZX84C24-HE3-18
BZX84C24-HE3-18
Deskarga: BZX84C24-HE3-18.pdf
BZX84C24
BZX84C24
fabrikatzaileak: Fairchild/ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 24V 350MW SOT23-3
Deskarga: BZX84C24.pdf
BZX84C22W-7-F
BZX84C22W-7-F
deskribapena: DIODE ZENER 22V 200MW SOT323
Deskarga: BZX84C22W-7-F.pdf
BZX84C22_D87Z
BZX84C22_D87Z
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 22V 350MW SOT23-3
Deskarga: BZX84C22_D87Z.pdf
BZX84C24-E3-08
BZX84C24-E3-08
Deskarga: BZX84C24-E3-08.pdf
BZX84C24-HE3-08
BZX84C24-HE3-08
Deskarga: BZX84C24-HE3-08.pdf
BZX84C24 RFG
BZX84C24 RFG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 24V 300MW SOT23