TNM4-8-12.7-2
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNM4-8-12.7-2
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena ROUND STANDOFF M4 NYLON 1/2"
Fitxak: TNM4-8-12.7-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
TNM4-8-12.7-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNM4-8-12.7-2 fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena ROUND STANDOFF M4 NYLON 1/2" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25418 pcs Datuen fitxa TNM4-8-12.7-2.pdf
pisu - Mota Round Standoff
Gaika / unthreaded Threaded Series TNSP-MX
Torlojua, haria tamaina M4 ionikoa -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Nylon, Brass Insert
Luzera - Oro har 0.736" (18.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Generoa Male, Female Ezaugarriak -
Diametroa - Kanpoan 0.315" (8.00mm) Diametroa - Barruan -
Deskribapen zehatza Round Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 0.500" (12.70mm) 1/2" Natural Kolore Natural
Altuera Batzordearen artean 0.500" (12.70mm) 1/2"