TNM3-8-14-3
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNM3-8-14-3
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena ROUND STANDOFF M3 NYLON 14MM
Fitxak: TNM3-8-14-3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
TNM3-8-14-3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNM3-8-14-3 fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena ROUND STANDOFF M3 NYLON 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27339 pcs Datuen fitxa TNM3-8-14-3.pdf
pisu - Mota Round Standoff
Gaika / unthreaded Threaded Series TNSP-MX
Torlojua, haria tamaina M3 ionikoa -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Nylon, Brass Insert
Luzera - Oro har 1.024" (26.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Generoa Male, Male Ezaugarriak -
Diametroa - Kanpoan 0.315" (8.00mm) Diametroa - Barruan -
Deskribapen zehatza Round Standoff Threaded M3 Nylon, Brass Insert 0.551" (14.00mm) Natural Kolore Natural
Altuera Batzordearen artean 0.551" (14.00mm)