RKWDE-16-24-OR
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWDE-16-24-OR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RKWDE-16-24-OR
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena CINCH STRAP W/ END GROMMET, HOOK
Fitxak: 1.RKWDE-16-24-OR.pdf2.RKWDE-16-24-OR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RKWDE-16-24-ORren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RKWDE-16-24-OR fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena CINCH STRAP W/ END GROMMET, HOOK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8416 pcs Datuen fitxa 1.RKWDE-16-24-OR.pdf2.RKWDE-16-24-OR.pdf
Wire / Cable Tie Mota Hook and Loop - Tie Zabalera 1.000" (25.40mm)
Trakzio indarra - Series RKWD
Packaging Bulk Beste izenak RKWDE-16-24-OR-ND
RPC3198
Muntaketa mota Grommet, End Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyamide (PA), Nylon Luzera - gutxi gorabehera 24.00"
Luzera - Benetakoa 2.000' (609.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Hook and Loop - Tie Orange 6.63" (168.40mm) 1.000" (25.40mm) 2.000' (609.60mm)
Kolore Orange Sorta-diametroa 6.63" (168.40mm)