RKWDE-16-12-OR
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWDE-16-12-OR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RKWDE-16-12-OR
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena CINCH STRAP W/ END GROMMET, HOOK
Fitxak: 1.RKWDE-16-12-OR.pdf2.RKWDE-16-12-OR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
RKWDE-16-12-ORren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RKWDE-16-12-OR fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena CINCH STRAP W/ END GROMMET, HOOK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14137 pcs Datuen fitxa 1.RKWDE-16-12-OR.pdf2.RKWDE-16-12-OR.pdf
Wire / Cable Tie Mota Hook and Loop - Tie Zabalera 1.000" (25.40mm)
Trakzio indarra - Series RKWD
Packaging 10 per Pkg Muntaketa mota Grommet, End Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyamide (PA), Nylon
Luzera - gutxi gorabehera 12.00" Luzera - Benetakoa 1.000' (304.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Hook and Loop - Tie Orange 2.88" (73.15mm) 1.000" (25.40mm) 1.000' (304.80mm) Kolore Orange
Sorta-diametroa 2.88" (73.15mm)