SL15100ZCT
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL15100ZCT
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena IC CLOCK SSCG 1PLL 2CH 8TSSOP
Fitxak:
  • Mezua
SL15100ZCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL15100ZCT fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena IC CLOCK SSCG 1PLL 2CH 8TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5698 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 2.97 V ~ 3.63 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-TSSOP
Series EProClock® Ratio - Input: Irteera 1:2
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes with Bypass Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 85°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrerako Clock, Crystal
Maiztasuna - Geh 200MHz Bereizgailua / biderkatzailea Yes/No
Diferentziala - Sarrera: irteera No/No Oinarriaren zati kopurua SL15100
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SL15100ZC
SL15100ZC
fabrikatzaileak: Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena: IC CLOCK SSCG 1PLL 2CH 8TSSOP
Stockean: 2972 pcs
Deskarga:
RFQ
SL151A221JAB
SL151A221JAB
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 220PF 100V NP0 RADIAL
Stockean: 760947 pcs
Deskarga: SL151A221JAB.pdf
RFQ
SL15 7R005
SL15 7R005
fabrikatzaileak: Ametherm
deskribapena: INRUSH CURRENT LIMITERS 15MM 7OH
Deskarga: SL15 7R005.pdf
SL15 80002
SL15 80002
fabrikatzaileak: Ametherm
deskribapena: ICL 80 OHM 25% 2A 15MM
Deskarga: SL15 80002.pdf
SL15 80002-B
SL15 80002-B
Deskarga: SL15 80002-B.pdf
SL15100ZIT
SL15100ZIT
Deskarga:
SL15 80002-A
SL15 80002-A