SL151A151JAB
AVX CorporationAVX Corporation
SL151A151JAB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL151A151JAB
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150PF 100V NP0 RADIAL
Fitxak: SL151A151JAB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SL151A151JABren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL151A151JAB fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 150PF 100V NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 216964 pcs Datuen fitxa SL151A151JAB.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Series SkyCap® SL
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 478-7730
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.81mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 150pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 150pF