511FBA74M2500BAGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 511FBA74M2500BAGR
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD
Fitxak: 511FBA74M2500BAGR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
511FBA74M2500BAGRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 511FBA74M2500BAGR fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37288 pcs Datuen fitxa 511FBA74M2500BAGR.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series Si511
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.050" (1.28mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 74.25MHz
Deskribapen zehatza 74.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 23mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 18mA Base erresonatzailea Crystal