511FBA74M2500BAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
511FBA74M2500BAG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 511FBA74M2500BAG
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD
Fitxak: 511FBA74M2500BAG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
511FBA74M2500BAGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 511FBA74M2500BAG fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32021 pcs Datuen fitxa 511FBA74M2500BAG.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series Si511
balorazio - Packaging Tray
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak 336-2767 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.050" (1.28mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 74.25MHz Deskribapen zehatza 74.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 23mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 18mA