RV5-50V101MG10U-R2
Elna AmericaElna America
Elna America
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RV5-50V101MG10U-R2
Fabrikatzaileak / Marka: Elna America
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM
Fitxak: RV5-50V101MG10U-R2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RV5-50V101MG10U-R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RV5-50V101MG10U-R2 fabrikatzailea Elna America
deskribapena CAP ALUM Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 619320 pcs Datuen fitxa RV5-50V101MG10U-R2.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.331" L x 0.331" W (8.40mm x 8.40mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series RV5 Ripple Current @ maiztasuna baxua 252mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 378mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100µF