RV5-16V470ME55U-R2
Elna AmericaElna America
Elna America
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RV5-16V470ME55U-R2
Fabrikatzaileak / Marka: Elna America
Produktuaren Deskribapena CAP
Fitxak: RV5-16V470ME55U-R2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
RV5-16V470ME55U-R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RV5-16V470ME55U-R2 fabrikatzailea Elna America
deskribapena CAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 237872 pcs Datuen fitxa RV5-16V470ME55U-R2.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series RV5 balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 604-1271-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF