CWR06HC225KB/PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CWR06HC225KB/PR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR06HC225KB/PR
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 10% 15V 2005
Fitxak: CWR06HC225KB/PR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
  • Mezua
CWR06HC225KB/PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR06HC225KB/PR fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP TANT 2.2UF 10% 15V 2005 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4851 pcs Datuen fitxa CWR06HC225KB/PR.pdf
Tentsioaren balioa 15V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.050" W (5.08mm x 1.27mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/4, CWR06 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2005 (5113 Metric) Beste izenak 1012-1040-2
1012-1040-2-MIL
CWR06HC225KBPR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.065" (1.65mm) Ezaugarriak Military
Failure Rate B (0.1%) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5.5 Ohm
Deskribapen zehatza 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2005 (5113 Metric) 5.5 Ohm kapazitantzia 2.2µF