CWR06FC156KB/PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CWR06FC156KB/PR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR06FC156KB/PR
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 15UF 10% 10V 2214
Fitxak: CWR06FC156KB/PR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
CWR06FC156KB/PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR06FC156KB/PR fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP TANT 15UF 10% 10V 2214 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3571 pcs Datuen fitxa CWR06FC156KB/PR.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/4, CWR06 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2214 (5634 Metric) Beste izenak 1012-1037-6
1012-1037-6-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea F
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.085" (2.16mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate B (0.1%)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.5 Ohm Deskribapen zehatza 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2214 (5634 Metric) 2.5 Ohm
kapazitantzia 15µF