20ETF02STRR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
20ETF02STRR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20ETF02STRR
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK
Fitxak: 20ETF02STRR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
20ETF02STRRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20ETF02STRR fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5287 pcs Datuen fitxa 20ETF02STRR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.3V @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 160ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tenperatura operatiboa - Junction -40°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 200V 20A Surface Mount D2PAK
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 20A
Capacitance @ Vr, F - Oinarriaren zati kopurua 20ETF02
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20ETF06FP
20ETF06FP
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE GEN PURP 600V 20A TO220FP
Stockean: 6379 pcs
Deskarga: 20ETF06FP.pdf
RFQ
20ETF02FP
20ETF02FP
deskribapena: DIODE GEN PURP 200V 20A TO220FP
Stockean: 6214 pcs
Deskarga: 20ETF02FP.pdf
RFQ
20ESK6
20ESK6
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Deskarga: 20ESK6.pdf
20ETF02
20ETF02
deskribapena: DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
Deskarga: 20ETF02.pdf
20ET
20ET
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE 20A 690V BS 88 BRITISH