20ETF02STRL
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
20ETF02STRL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20ETF02STRL
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK
Fitxak: 20ETF02STRL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
20ETF02STRLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20ETF02STRL fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6702 pcs Datuen fitxa 20ETF02STRL.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.3V @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 160ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Beste izenak VS-20ETF02STRL
VS-20ETF02STRL-ND
VS20ETF02STRL
VS20ETF02STRL-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 200V 20A Surface Mount D2PAK Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 200V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -
Oinarriaren zati kopurua 20ETF02
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20ETF04
20ETF04
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE GEN PURP 400V 20A TO220AC
Stockean: 4413 pcs
Deskarga: 20ETF04.pdf
RFQ
20ER66
20ER66
fabrikatzaileak: Curtis Industries
deskribapena: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT