199D396X9010DXV1E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
199D396X9010DXV1E3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 199D396X9010DXV1E3
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 39UF 10V 10% RADIAL
Fitxak: 199D396X9010DXV1E3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
199D396X9010DXV1E3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 199D396X9010DXV1E3 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP TANT 39UF 10V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77791 pcs Datuen fitxa 199D396X9010DXV1E3.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm)
Series TANTALEX®, 199D Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.460" (11.68mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 39µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial kapazitantzia 39µF